We are currently ONLY fulfilling LOCAL ORDERS for DELIVERY or PICK-UP. Please visit our "How to Order" page BEFORE placing an order.

Liver

Liver

Regular price
$7.00
Sale price
$7.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Chicken livers are incredibly nutritious, packed with vitamins and great for everyone in the family. Add them to dishes or eat alone, use them to add nutrition to many meals.

 

/ 1lb / per package