We are currently ONLY fulfilling LOCAL ORDERS for DELIVERY or PICK-UP. Please visit our "How to Order" page BEFORE placing an order.
Adding product to your cart
Cut into manageable pieces, strong enough for chewing.
/ $5.00 per lb / 5lbs per package /